FAQ

Często zadawane pytania

Przedstawiam Wam zbiór najczęściej zadawanych pytań. Bardzo chętnie z Wami porozmawiam i opowiem więcej o mojej pracy.

~

Jakie elementy zawiera moja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera fotoreportaż ślubny od momentu przygotowań do zakończenia oczepin. Dodatkową opcją jest sesja plenerowa w innym terminie.

Czy mogę spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście moja oferta jest elastyczna, jestem otwarty i gotowy na zmiany. Wszystko zaczyna się od wysłuchania Waszych oczekiwań.

Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?

W większości przypadków jest to praca trwająca 12 godzin. Sesja ślubna w innym dniu zajmuje zazwyczaj ok. 3 godzin.

W jaki sposób można dokonać rezerwacji terminu?

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku, który stanowi ok 10% ustalonej kwoty. Umowę można podpisać również zdalnie.

Czy na zdjęcia mogę dojechać wszędzie ?

Transport nie stanowi dla mnie problemu, na reportaż fotograficzny lub sesję zdjęciową mogę dojechać w każde miejsce.

Ile otrzymamy zdjęć?

Otrzymacie od 400 do 600 zdjęć. Zdjęcia będą starannie wyselekcjonowane i poddane autorskiej obróbce. Wszystkie zdjęcia są w pełnej rozdzielczości, zapisane na pendrive. Nie oddaję plików RAW ani zdjęć bez obróbki. Dodatkowo otrzymacie 100 sztuk wywołanych zdjęć w formacie 15x23cm w eleganckim pudełku.

Czy możemy otrzymać internetową galerię zdjęć?

Tak jest możliwość udostępnienia zdjęć w galerii internetowej chronionej hasłem abyście mogli podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Czy wykonuję fotoalbumy?

Współpracuję z profesjonalną firmą, która wykonuje eleganckie produkty do oprawy zdjęć. Fotografie są drukowane na rozkładówkach, które podkleja się do sztywnej przekładki, a strony otwierają się na płasko. Występują w wielu formatach z możliwością personalizacji okładek. Takie albumy mogą być pięknym prezentem podarowany rodzicom.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

To zależy od daty ślubu. Na początku sezonu może to być szybciej, a pod koniec sezonu 2-3 miesiące.

Na jakim sprzęcie pracuję?

Pracuję wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Mam dwa pełnoklatkowe aparaty, które są gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa. W plecaku mam także zestaw jasnych obiektywów i lamp reporterskich na każdą okazję.

Sesja plenerowa w dniu ślubu czy w innym terminie?

Jeśli jest możliwość zawsze w dniu ślubu proponuję krótką sesję ponieważ powstają wtedy bardzo emocjonalne kadry. Jest to dobry moment żeby pobyć chwilkę razem i złapać oddech. Dodatkowo możemy umówić się na sesję w innym terminie – wtedy na spokojnie powstają ujęcia w Waszym ulubionym lub wymarzonym miejscu.

Czy zrealizuję dla Was sesję zagraniczną?

Oczywiście na życzenie klientów mogę taką wykonać. Jestem otwarty na nowe miejsca i pomysły. Taki wyjazd jest niewątpliwie przygodą fotograficzną, a pamiątka jest wyjątkowa na całe życie.

Czy ukończyłem kurs upoważniający do fotografowania ceremonii liturgicznych?

Tak, posiadam legitymację ukończenia kursu.

Jakie sesje wykonuję?

Możemy spotkać się na sesjach indywidualnych, ślubnych, rodzinnych, biznesowych, wizerunkowych, narzeczeńskich. W plenerze lub w moim kameralnym studio. Wykonuję również sesje, które mogą być fantastycznym prezentem na Dzień Matki, Dzień Kobiet, Walentynki, Dzień Babci i Dziadka itp. Jestem fotografem, który wykona dla Was reportaże z wydarzeń takich jak chrzciny, urodziny, komunie, studniówki i inne.

Czy publikuję Wasze zdjęcia w mediach społecznościowych?

Bardzo lubię dzielić się tymi cudownymi momentami. Jest dla mnie ważne gdy nowe zdjęcia ukażą się w moim portfolio w celu promocji. Oczywiście Wasza prywatność jest dla mnie priorytetem – zawsze pytam Was o zgodę.

fotografia
164,200
Wykonanych zdjęć
profesjonalizm
278
Zadowolonych Par Młodych
fotografia
17
Lat doświadczenia